HAKKIMIZDA

Hamlem Mekanik Plastik Ltd. Şti. 2014 yılında HDPE boru ve Ek parçalarını birleştirmede kullanılan elektrofüzyon kaynak makinalarını yerli imkanlarla üretmek, yedek parça tedariği sağlamak ve servis hizmetlerini vermek maksadı ile kurulmuştur.

Yurt içi ve yurt dışına hizmet vermekte olan şirketimiz tüm altyapı, sulama ve arıtma sistemlerinde ekipman, elektromekanik ve mekanik montaj ve müşavrilik desteği vermektedir.

fuerte grubu elektrofüzyon kaynak makineleri ile 32mm’den 1600mm’ye kadar olan plastik boru ve ek parçalarında kullanılan kaynak makinaları ve servis hizmetlerini sağlamaktadır.

Alın kaynak makinalarında ise 160mm, 250mm, 315mm, 400mm ve 500mm çaplarda yedek parça tedariğini sağlamakta ve servis hizmeti vermektedir.

Uluslararası bağımsız denetim firmalarının sürekli gözetimiyle firmamız ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, CE Akreditasyonu, ISO 45001 iş güvenliği ve iş sağlığı yönetim sistemleri ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgelendirmelerini almaya hak kazanmıştır. Firma olarak hedefimiz kendi uzmanlık alanımızda güçlü bağlaşıklarla en ileri seviyeye ulaşmaktır.

Kalibrasyon
Detaylı Kayıt Saklama
Satış Sonrası Hizmetler
Mobil Uygulamalar
Yedek Parça Tedarik
Uygulama - Müşavirlik Desteği